Ağda

Ağda

Ağda, vücudun farklı bölgelerindeki tüyleri almanın çok etkili bir yoluduu. İpeksi bir cilt için deneyimli ağdacılar tarafından ağd yapılması gerekir. Hızlı, kolay ve ağrısız ağda ve istediğiniz ipeksi cilde kavuşmak istiyoriseniz hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. için ihtiyacınız olan her şeyi Pınar Bayan Kuaförün’de bulabilirsiniz. Her kadın şüphesiz pürüzsüz bir vücut istemektedir. Bugün bunu başarmanın birçok yöntemi olmasına rağmen, bu hala en popüler ağdadır. Pürüzsüz bir cilt istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin Vücudun farklı bölgelerindeki tüylerden kurtulmanın en etkili bir yoludur. İpeksi bir cilt için deneyimli ağdcılar tarafından ağda yapılmasını öneririz. Hızlı, kolay ve acısız ağ yapmak ve istediğiniz ipeksi cilde kavuşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Sır Ağrda Nedir ?

Çam reçinelerinin balmumu, bitki bazlı maddeler ve yağlar ile karıştırılması ve çeşitli işlemlerden geçirilmesiyle elde edilen güçlü bir mumdur. YEŞİL MUM ÇEŞİTLERİ NELERDİR: Sir Mumlar tozsuz, hafif (ince) öğütülmüş, çok (kaba) öğütülmüş olmak üzere üç ana gruba ayrılır. Toz ve doku dışında, mumlar arasındaki tek fark tat farkıdır. Balmumu suyla karıştırılıp kaynatılmadığı sürece bozulmaz ve yıllarca dayanır.

Ağda tipi belirlenirken dikkat edilmesi gereken tek şey, cilt veya bölge daha hassas hale geldiğinde ağd veya ağda öncesi uygulanan toz miktarının arttırılmasıdır. Bölge hassassa, ince/toz mum altında toz mum veya bol miktarda toz kullanmalısınız. Reçinenin çeşitli yöntemlerle işlenmesiyle elde edilen kalıp mumları koruyucu mum olarak uygulanır; ancak macun kıvamında, oldukça kalın ve elle çizilmiş olarak uygulanır.

KARTUŞLAR VE MUM TÜPLERİ HANGİ ALANLAR OLABİLİR: Konserve Sistem deneyimli mala ile uygulaması daha kolay bir sistem olduğundan özellikle geniş, çökük, çıkıntılı yüzeylerde ve kısmen dar alanlarda her yerde uygulanabilir. , ağd yapmanın zor olduğu durumlar ve alanlar hariç. Kartuşla yerleştirilemeyecek kadar büyük olduğu durumlarda (koltuk altı, kasık vb.) veya çok fazla kıl olması ve birbirine dolanması nedeniyle kartuşun takılmasının çok rahat olmadığı durumlar için idealdir. kartuşların dönen ucunda. Küçük alanlarda çalışmak için de uygundur. Su hiçbir şekilde uzaklaştırılamaz. Yağ ile temizlendikten sonra cilt, kızarıklık ve tahrişe karşı koruyucu ve nemlendirici bir krem ​​ile yatıştırılır.

Ön işlem gerektirmez, ısıtıcıya atıldıktan 10-15 dakika sonra kullanıma hazırdır. Pratiktir ve zamandan tasarruf sağlar. • Doğru uygulandığı takdirde tüyleri kökten alır. Batmayacak. Saçların çıkma süresi uzar, saçlar seyrekleşir, yumuşar ve zamanla azalır. • Şeker içermediği için saç köklerini beslemez. • Hijyeniktir, kağıt havlu ile uygulanır ve bu havlular işlem sonrası atılır. Kartuşlar ve spatulalar da tek kullanımlıktır. • • Güçlü ağda olduğu için en ince tüyleri bile yakalar. • Duşa gerek yok. Bu özelliği kuaför salonlarında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

SIR-WAX KULLANIMI: • İşleme başlamadan önce ellerinizi ve cilalı yüzeyi Antibakteriyel temizleme jeli ile temizleyin ve tamamen kurumasını bekleyin. Cildin tamamen kuru ve temiz olduğundan emin olun. • Ağdalı yüzeyin tüylerini aynı yönde olacak şekilde manuel olarak düzeltin. • Ağd yüzeyinde yara, kesik, yanık, aktif akne veya benzeri cilt sorunları olmadığından emin olun. Ağdyı çok hassas veya tahriş olmuş cilde veya diğer cilt problemleri olan cilde uygulamayın. • Ağda yüzeyinde vücut ısınızın doğru olduğundan emin olun. Cilt soğuksa, yüzeyi ellerinizle ovarak ısıtın. • Kartuşu, mumun yeterince ısındığını kontrol etmek için ilk kez kullandığınızda mumlu bir bez üzerinde test edin. İlk kez kullandığınızda balmumu sıcaklığının yeterli bir sıcaklığa ulaştığından emin olun.

Çok sıcaksa işlemi durdurun. • Koltuk altları, bikini bölgesi gibi hassas bir bölgeyi tedavi ederken veya toz ağda için kullanırken, cilde bir parça yumuşak talk pudrası sürün. • Döner başlık saç çıkış yönüne doğru 15-18 cm ince bir tabaka halinde yayarak kartuş ağd uygulaması. • Konserve tek kullanımlık bir spatulanın arkasına yaklaşık 15-18 cm ince bir tabaka halinde tüylerin çıkış yönüne doğru yayarak uygulayınız.

• Mumlu alana bir parça tek kullanımlık mumlu kağıt yapıştırın. Avucunuzun içiyle bastırarak ağda yüzeyine iyice yapıştığından emin olun. Bu arada elin hareketi saçın çıkış yönünde olmalıdır. • Ağdalı kağıdı tek hareketle tüylerin çıkış yönünün tersine cilde paralel olarak çekin. Ağdayı çekerken cildin gergin kaldığından emin ol. Cilde dikey olarak çekmeyin. • Tek kullanımlık mumlu kağıdın yüksek kalitede olması ve aynı işlem sırasında birkaç kez kullanılabilmesi önemlidir. (Toz olmayan ağdalarda 5-6 kez, ince ağdlarda 3- kez, kalın toz ağdlarda 2-3 kez kullanılabilir.) Hassas bölgelerde ve ciltte küçük şeritler halinde çalışın, her seferinde kağıdı değiştirin ve mumları atın. kullanılmış olanlar. . Yıkanamaz.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?