Başakşehir Bayan Kuaför

Başakşehir Bayan Kuaför

Başakşehir Bayan Kuaför kendinizi iyi hissettiğiniz yerlerden biridir. Kuaför kuaförü ve birçok farklı kişisel hijyen ürünü kuaför salonu hizmetlerinin bir parçasıdır. Gelen müşterilerin memnun ayrılabilmesi için bu en önemli kriterlerden biridir. Kuaför firmamız insanların ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri sunmaktadır.

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Başakşehir Bayan Kuaförü

Başakşehir Bayan Kuaförü

Başakşehir Bayan Kuaförü Ayrıca özellikle saç kesimi ve boyaması için insan şekillendirme için yeni nesil uygulamalar hazırlıyor. Başakşehir Bayan Kuaförümüzün çok sayıda ziyaretçisi hizmetlerden yararlanmaktadır. Kuaförde sunduğumuz başlıca hizmetler;

  1. Saç kesim
  2. Saç boyama
  3. Röfle
  4. Ombre
  5. Gelin Başı
  6. Saç keratin botoks
  7. Topuz modelleri
  8. Ağda AlımıKişiler bu hizmetlerden faydalanarak istedikleri saçlara anında kavuşabilmektedir. Yeni saç modelleri arasında seçim yapmak da oldukça kolay. Merkezimiz de sunduğumuz hizmetlerle kişiye özel saç modelleri üretmektedir. Bu hazır saç tasarımları renk, kesim ve şekillendirme hizmetlerini içerir. Yüksek kaliteli hizmet merkezimiz, endüstri uzmanlarıyla işbirliği yapmaktadır. Saç bakımı saçın zarar görmemesini sağlar. Kuaförümde yaptığım işlemler asla saç yapısına zarar vermez.

Saç Kesim Modelleri İle Yeni Bir Görünüm OluşturmaKişi bu hizmetlerden faydalanarak istedikleri saçlara anında kavuşabilmektedir. Yeni saç modelleri arasında seçim yapmak da oldukça kolay. Merkezimiz de sunduğumuz hizmetlerle kişiye özel saç modelleri üretmektedir. Bu hazır saç tasarımları renk, kesim ve şekillendirme hizmetlerini içerir. Yüksek kaliteli hizmet merkezimiz, alanında uzman kişilerle çalışmaktadır. Saç bakımı saçın zarar görmemesini sağlar. Kuaförümide yapılan işlemler saç yapısına asla zarar vermez.

Başakşehir Bayan Kuaförü

Saç Kesim Modelleri İle Yeni Bir Görünüm Oluşturma

Başakşehir Bayan Kuaförü
Kesim modelleri, kişinin istediği gibi bir hacimde yapılır. Her şeyden önce merkezimizin tüm personeli kişiye uygun cerrahi öneriler sunmaktadır. Düzgün ve orantılı saç modelleri de kişinin merkezden memnun ayrılmasını sağlar. Kullanılan tüm makaslar saçı kırmadan aynı oranda saçı keser. Özel kesim teknikleri için makineli kesim ve makaslı kesim önerileri de verilmektedir. Özellikle direkt kesim işlemlerinde makine ile kusursuz eşit kesimler yapılmaktadır. Katmanlama bir makas tekniği kullanır.

Saç Boyası Seçenekleri İle Aranan Renge Ulaşma


Saç renklerinden sıkılan ve yeni bir görünüm oluşturmak isteyen birçok kişi önce saç rengini değiştirir. Merkezimizin çeşitli renk önerileri ile saç rengi seçimleri daha kolay hale geliyor. Kişiye en uygun renk önerilerine göre işlem yapılır.Ayrıca saçlarda kırılma ve yanma sorunu yaşanmaz. Saç yapısına mükemmel uyum sağlayan ve istenilen renk geçişini sağlayan ürünler kullanıyoruz. Merkezimiz yeni bir saç stilini takip edenler için farklı renk seçenekleri sunmaktadır.

Yeni Nesil Röfle Ürünleri Kullanılarak Uzun Süre Dayanıklı Röfle Yaptırma

Yeni nesil röfle teknikleri saça daha hacimli ve parlak bir görünüm kazandırır. Renk olarak sarının farklı tonları kullanılmıştır. Özellikle transfer sarı renk isteyenler için önereceğiniz programlardan biridir. Saç yapısını bozmadan gerçekleşen bu işlem sonunda kişiler istenilen geçiş sarı rengine kavuşur.Bu yeni modern aksanlı şarkı ile kişi sosyal hayatında daha kendinden emin hareket eder. Tamamen kaliteli ürünlerle yapılan yüksek kaliteli işlemler saçlarda yanma veya turunculuk yapmaz.

Sarının En Modern Hali Olan Ombre Uygulamaları İçin Pınar Kuaför

Ombre saç son zamanların en popüler saç modellerinden biridir. Saç dokusuna göre yapılan renk geçişleri ile hem sarı hem de gri renkler kullanılmaktadır. Kaliteli bir saç modeli isteyen kişiler, koyudan aydınlığa değişen bir saç uygulaması yaptırabilirler. Ombre saç modern bir tavır sergiler.Ayrıca insan saçının uzunluğuna ve yapısına göre modern renk kullanımları sunulmaktadır. Geniş bir renk yelpazesine sahip merkezimizde ombre işleminin yapılması kişiye farklı bir hava ve saça modern bir şekil kazandırmaktadır.


Saçı Besleyen ve Canlılık Kazandıran Keratin Botoks Uygulamaları

En sağlıklı saç beslenme uygulamalarından biri keratin botoks tedavisidir. Keratin Botox saça E vitamini desteği vererek canlılığını kaybetmeden düz bir şekil verir. Bu saç tipi için geliştirilen işlem sayesinde saçlar daha parlak ve hacimli hale gelir.Botox uygulamaları özellikle seyrelmiş veya cansız saçlara sahip kişiler için önerilir. Böylece yeni saç kökleri oluşmaya başlar. Saç kökleri zamanla uzar ve kişiye daha canlı bir saç dokusu verir. Ayrıca kıvırcık saçları düzeltmeye yardımcı olur.

Başakşehir Pınar Bayan Kuaförü olarak salonumuz tüm tesettürlü gelinlerimizin’de keyifle hazırlanabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Pınar Bayan kuaförü olarak siz değerli müşterilerimize gelin saçı, tesettür gelin saçı, nişan saç modeli, türban tasarımı, saç tasarımı, makyaj, saç bakımı, saç boyama, saç kesimi, epilasyon, ağda, manikür gibi konularda hizmet vermekteyiz. Diğer güzellik hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?