Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı Güzel görünmek ve daha etkili bir yüz çizgisine ve bakışa sahip olmak için kasların düzgün ve yüz çizgisiyle uyumlu olması gerekir. Kaşlara şekil verilerek, etkiyi yumuşatmak ve yuvarlak, uzun vs. için daha güzel bir görünüm elde etmek mümkündür. Kaşların şekline göre çok değişen görünüm için alanında uzman bir kişiden destek almanız son derece önemlidir

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Kaş Tasarımı

Kalıcı etkisi ile uzun süre kullanabileceğiniz, yüzü olumlu yönde etkileyen işlem. kas planlaması yöntemi ile başakşehir’deki salonumuzda yapılabilmektedir.
Yüz ifadelerinin en önemli kısmı kaşlardır. Görünümünüzün derinliğini bile etkileyen kaş şeklinizi değiştirebiliriz. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan kaş tasarımı uygulaması ile yüzünüze en uygun kaşlara sahip olabilirsiniz. Son bölümdeki trend kaş şekillerini yüzünüze getirebilir ve daha etkileyici bir görünüm elde etmenizi sağlayabiliriz. Kaşlarınızın etkisini hafife almayın ve kaş şekillendirme uygulaması için hemen bizi arayın.

Kas Tasarım İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Uzun süre daha etkili ve net bir görünüm elde etmenize yardımcı olan kas çekme işlemini alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirerek en doğru sonucu alabilirsiniz. 3D kaş teknolojisi ile uzattığımız bu işlem ile aynı anda daha dolgun kaşlara ve doğal bir görünüme kavuşursunuz. Kaş şekillendirme işleminden altı ay ila üç yıl sonra şablonu kullanabilirsiniz.

Yüzümüzü tamamlayan kaşların rengi, şekli, kalınlığı ve eğriliği yüz ifademizi nasıl değiştirir? Hangi kaşlar moda? Hangi yüz tipine hangi kaş modeli uygundur? Doğal ve kalın kaşlar bükülmez. Öncelikle tarzınıza ve yüz şeklinize uygun bir kaş tasarımı bulmalı ve ardından yapmalısınız. Güzel kaş şekillerinden hoşlanıyorsanız kemerli kaşlar sizin için doğru seçim. daha fazla hava ve feminen bir görünüm verir. Doğal ve kalın kaşları sevenler kıvrık yerine daha düz yapmalıdır. Doğal kaşlar bu sene çok moda! Son yıllarda popüler olan doğal kaşlar, kadınlara daha genç ve modern bir görünüm kazandırıyor. Kişinin kaş uygulamasındaki tercihi değil, uygulamayı yapan uzmanın kararı dikkate alınmalıdır. Bu konuda en iyi uzman hangi kaşın hangi yüze uygun olduğuna karar verebilir.

Hangi kaş modeli hangi yüze uygundur?

Farklı yüz tiplerine uygun kaş şekilleri hakkında şu bilgileri veriyor: Kare yüz: İnce kaşlar Yüzünüz düzgün ve kare ise çok kalın kaşlara ihtiyacınız yok Daha ince şekilli kaşlar tercih edilebilir. Yumuşak ve hafif kavisli kaşlar bu yüz tipi için idealdir. Böylece yüz kare olur ve görünen çizgiler daha yumuşak bir görünüm kazanır. Oval yüz: Uzun kaşlar Yüzünüz oval ise ince ve uzun kaşları tercih etmelisiniz. Yüzünüzün daha sakin ve doğal görünmesini sağlar. Kaşlar her iki tarafta uzun ve geniş olmalıdır.

Kalp şeklinde yüz: Kalın kaşlar Kalp şeklinde bir yüzünüz var; yani yüzün alnın ortasından biraz aşağı düştüğü ve çenenin üçgen olduğu bir yüz şeklidir. Bu tip bir yüze sahipseniz kaşlarınız mümkün olduğunca kalın olmalıdır. Kalın ve kısa kaşlar göz hizasında bitmelidir. Yuvarlak yüz: Kemerli kaşlar Yuvarlak bir yüze sahipseniz biraz büyük görünüyorsunuz. Bunu kırmanın en iyi yolu, kavisli bir kaş tasarımına gitmektir. Eğrileri oldukça görünür bırakırsanız yüzünüz çok estetik görünecektir. Uzun yüz: Kıvrımsız kalın kaşlar Uzun bir yüze sahipseniz model olarak düz ve kalın kaşları tercih etmelisiniz.

Mükemmel düz kaşlar yüzünüzü gereksiz yere uzun göstermez. Bayık gözler: Düz kaşlar Gözler çökükse ince ve soluk, eğriliği olmayan kaşları seçin. Kıvrımlı ve kalkık kaşlar yüze ciddiyet kazandırır. Doğal bir görünüm için kaşlarınızı taramayın. Kalın kaşlar yüze daha net bir görünüm kazandırır. Geniş bir alnınız varsa kavisli bir model tercih ettiğinizden emin olun. Kaşlarınız inceyse saçınızla aynı renkte olmalıdır. Üçgen ve orta boy kaşlar yüze kaba bir görünüm kazandırır. Kaşlarınız göz kapaklarınıza düşmemeli, bu size yorgun bir görünüm verecektir. Kaş şekillendirmede hangi programlar trend? Microblading ve Powdering teknolojisi daha yaygındır. Tavsiye edilme sebebi doğal kaş görünümü yaratmaktır. Mocroblading yağlı ciltler için tercih edilmemelidir çünkü yağlı cilde kusar ve saç tekniği kalmamıştır.

Kaş Tasarımı Bu tür derilerde pudralama daha avantajlıdır. Pudralama ise cihazla iki seansta gerçekleştirilen ve son 3 haftanın ardından işlem gören ve doğal kaşın doğal kaş haline geldiği bir işlemdir. Cilt yapışması ve renk değişikliği göz önüne alınarak uygulamaya son verilir. Modaya uygun kaş laminasyonu Günlük gürültü bazen bizi kendimizden uzaklaştırır. Yüz imajımızın önemli bir mihenk taşı olan kaşlarınız kontrolden çıkabilir, kıvrılabilir ve çirkin bir görünüm alabilir. Düşük veya düşük bir bakış görünüşümüzü olumsuz etkileyerek yorgun, üzgün ve mutsuz görünmemize neden olabilir. Kaş Tasarımı

Kaş Tasarımı Kaş laminasyonu sırasında kaş kıl yapıları kaldırılır ve yüzdeki olumsuz ifade kaybolur. Kaş dokunuz ne kadar ince olursa olsun, kaşlarınızı kaldırdığınızda ve tımar ettiğinizde ana saç uzunluğunuz ortaya çıkacaktır. Sonuç olarak, kaşlar daha kalın görünür. Kaş laminasyonu, kaşlarınızı sağlıklı ve güzel hale getirmenizi sağlayan tamamen yeni bir tekniktir. Kaş Laminasyonu kimler için kullanılır? Kısa gür fakat kavisli olmayan kaşlar, Düşük aşağı eğimli kaşlar, İçe doğru kıvrık kıllara sahip kaşlar.


Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?