Kaş ve Bıyık Alımı

Kaş ve Bıyık Alımı

Kaş ve Bıyık Alımı Özellikle kaşları alırken doğru teknik çok önemlidir. Kaşlarınıza normal kuaförler yerine pürüzsüz, sağlıklı ve güzel şekiller vermek istiyorsanız mutlaka Microblading 3D Kaş Tasarımı bilen kaş tasarımcıları ile çalışmalısınız. Pınar Bayan Kuaförü’ün de kaşlarınızın ihtiyaçları, istekleriniz doğrultusunda analiz edilerek, şekillendirilmesi ve iyileştirilmesi için önlemler alınmaktadır.

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Kaş ve Bıyık Alımı

Kaş ve Bıyık Alımı
Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Kaş alımı için uygulama işlemi ortalama 15 dakika, bıyık alımı için uygulama işlemi ortalama 5 dakika sürmektedir.

Kaş ve Bıyık Alımı
uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kaş ve bıyık alımı uygulamasında herhangi bir ağrı-sızı hissedilmemektedir. 

Genetik sebepler, ilaç kullanımı ya da yanlış işlemler nedeniyle kaşlarımız dökülebilir ya da kaşlarımızın temiz ve doğal görünümünden memnun kalmayabiliriz. Kaş Kontrolü Bu gibi durumlarda istenilen kaşlara ulaşmak için kozmetik ve medikal işlemler ve ürünler mevcuttur. İster dövme ile kaşları dolduralım, ister kaş ekimi ve yapıştırma teknikleri ile kaşları daha yoğun veya daha kalın hale getirelim, istediğimiz görünüme kavuşuyoruz. Kaşların konturları değerlendirildiği ve dolayısıyla kozmetik olarak da geliştirildiği için yıllar önce tek ilaç olarak kullanılan kaş kalemlerine artık ihtiyaç kalmamıştır.

Kaş şekillendirmede en çok kullanılan, en kalıcı ve en saf doğal yöntem olan Microblading 3D saç uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Microblading 3D kaş modeli Microblading 3D saç yöntemi ile tedavi edilen kaşların konturları kişinin kendi kaşlarından ayırt edilemeyecek bir görüntü oluşturur.

Ortalama yarım saatte uygulanan bu teknik sayesinde gür ve kalınlaşırız. . kaşlar acı olmadan Bu işlemin temiz ve doğal görünmesi ve kişinin yüz özelliklerine zarar vermemesi için işlem öncesi kişiye en uygun kaş profili yapılır ve işlem bu çerçevede gerçekleştirilir. Kaş Kontrol Kırpma, ince bir kalem ve iğne ile kaşların belirlenen bölgesine uygulanır.

Bu işleme Microblading 3D kaş teknolojisi denmesinin temel nedeni, kişinin kendi kaşlarından ayırt edilmesinin zor olması ve gerçek saç gibi görünmesidir. Bu uygulama, makine yapımı işlemlerle karıştırılmamasında fayda olan manuel bir kurşun kalem ve boya uygulamasıdır. Kaş yüzün en önemli görsel bölgelerinden biri olduğu için tüm uygulamaların hem sağlık hem de estetik açıdan bir profesyonel tarafından yapılmasını öneriyorum. Microblading 3D kaş şekillendirme uygulamasının faydaları nelerdir? Diğer işlemlere göre uygulama daha az zaman alır. Daha temiz ve doğal bir kaş görüntüsü oluşur. 1-1.5 yıl sonra kişi istenirse farklı bir kaş modeline sahip olabilir. Ağrı hissedilmez.

Kaş aldırma sonrası cilt bakımı nasıl olmalıdır?

Evde veya kuaförde kaşlarınızı yaptırdıktan sonra kaş çevrenizde kızarıklık oluyor değil mi? Gözleriniz sulanacak, cildiniz hassaslaşacak ve hatta bir karıncalanma hissi bile hissedebilirsiniz. Kaşlarının arkasında sivilce olan arkadaşlarımız bile var! Kaş kaldırma sonrası tüm bu belirtiler aslında cildinizin endişeli olduğunun işaretleridir. Kaş hassasiyetini azaltmanıza ve gün boyu kırmızı kaşlarla dolaşmamanıza yardımcı olacak harika kaş bakımı ipuçlarımız var.

Duştan sonra kaşlarınızı yıkayın Kaşları aldıktan sonra ciltte oluşan kızarıklığın nedeni aslında kıl köklerinin hassaslaşması ve dolayısıyla bölgedeki kan dolaşımının hızlanmasıdır. Sıcak bir duştan sonra kaşları almak çok daha uygundur çünkü kıl kökleri ve cilt gözenekleri gevşer. Bu nedenle, kaşları çıkardıktan sonra ciltte şiddetli kızarıklık ve hassasiyet görülmez.

Ağda ve ip gibi uygulamalar için de aynı tekniği kullanmalısınız.Kuaför tarafından kaş alınıyorsa Dışarıda veya kuaförde kaş alınıyorsa hijyene dikkat edilmelidir. Cımbız ve kaş makası gibi aletlerin temiz olduğundan emin olun. Kaşlar yolma sırasında kanayabileceğinden burada enfeksiyon kapabilirsiniz. Kaşlarınızı almak için kuaföre gittiğinizde çantaya toner eklemeyi unutmayın. Kaşlarınızı aldıktan sonra toneri bir pamuğa dökün ve kaşlarınızı temizleyin. Tonik kullanmak kaşlarınızı nemlendirir ve antibakteriyel özelliği sayesinde olası enfeksiyonları önlemeye yardımcı olur.

Kaş Alma Sonrası Akneden Kurtulun:

Hassas bir cildiniz varsa, kaş alma sonrası sivilce çıkması kaçınılmaz olabilir. Özellikle kaşlarınızı ağda yaparken! Ağda sonrası sivilce oluşmasını önlemek için öncelikle ağdayı cildinizden hızlı bir şekilde temizlemelisiniz. Ağdayı uzun süre kaşlarınızda tutmayın. Kaşlarınızı aldırdıkdan sonra rahatlayabilir ve cildinize bakım yapabilirsiniz.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?