Kimler protez tırnak yaptıramaz

Kimler protez tırnak yaptıramaz?

Kimler protez tırnak yaptıramaz Protez tırnak yaptırmadan önce, bazı sağlık koşulları veya durumlar nedeniyle uygun olmayabilirsiniz. Bunlar şunları içerebilir:

  • Mantar enfeksiyonu veya diğer tırnak enfeksiyonları: Bu tür enfeksiyonlar varsa, protez tırnak uygulaması enfeksiyonun yayılmasına neden olabilir. Bu nedenle, enfeksiyonlar tedavi edilmeden önce protez tırnak uygulanması önerilmez.
  • Tırnakların ciddi şekilde hasar görmüş olması: Tırnakların sağlıklı bir şekilde protez tırnak uygulaması için yeterli yapısı olmaması durumunda, protez tırnaklar tırnak yatağına zarar verebilir veya enfeksiyonlara neden olabilir.
  • Cilt hastalıkları: Özellikle el ve ayak cildindeki ciddi rahatsızlıklar veya enfeksiyonlar, protez tırnak uygulaması için uygun olmayabilir.
  • Alerjik reaksiyonlar: Bazı kişiler akrilik veya jelin içeriğindeki malzemelere alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu durumda protez tırnak uygulaması önerilmez.

Bunların yanı sıra, protez tırnaklar düzenli bakım ve onarım gerektirdiği için, bu süreci sürdürebilmek için zaman ve maddi kaynaklara sahip olmanız da önemlidir.

Konumuma en yakın Kuaför

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?