Manikür

Manikür

Manikür yaptırmanız gerektiğinde ilk adım tahta çubuklardır. Bu çubukların desteği ile etler hafifçe geriye itilmelidir. Kütikül sökücüyü işlemin yapıldığı çubuğa düşürmek çok daha iyidir.

Tırnakların törpülemeye başlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli steril bir törpü gereklidir. Çift taraflı törpü bıçağı törpüyü kolaylaştırır. Doğru yapılıp yapılmadığını kontrol etmek mümkündür.

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Ardından temiz bir kaseye sıcak su dökün ve Tırnakları 1 kaşık badem yağı ile 15-20 dakika suda bekletin. Kütiküller yumuşadığında eller sudan çıkarılabilir.

Kütikülü çıkarmak için daha iyi olacak bir krem ​​varsa bu krem ​​kütikül bölgesine masaj yaparak sürülmelidir. Yumuşamış et, tırnaklarla yavaş hareketlerle çıkarılmalıdır.

Manikür

Bakımlı ve sağlıklı görünen eller için manikür hizmetimizi düzenli olarak kullanabilirsiniz. El ve tırnaklardaki ölü hücreleri temizlemek, cildi ve tırnakları nemlendirmek gibi birçok faydası bulunan mankür hizmetimiz, hijyenik ve oldukça konforlu bir ortamda sunulmaktadır. Alanında uzman bir ekiple sunduğumuz mankür hizmetimizin bir parçası olarak dilediğiniz renkte bir oje kullanabilirsiniz. El ve tırnak bakımını ihmal etmeyin, hemen bizi arayın.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?