Ombre

Ombre

Saçınıza doğal bir görünüm istiyorsanız ombre tekniğini tercih edin. Ombre ile saçlarınıza istediğiniz renk ve doğal görünümü sunuyoruz. Saç diplerinden açılan muhteşem bir renk akışı ile modern ve doğal bir saç görünümü elde edersiniz. Profesyonel ekibimiz ombre tekniğini her saç rengine nasıl uygulayacağını bilir. Kaliteli saç boyaları ile gerçekleştirdiğimiz salonumuzda gölgelendirme işlemi için en kısa sürede sizleri bekliyoruz. Ombre hem kalın hem de ince saçlara uygulanabilir. Saç köklerinin doğal bırakıldığı ya da başka bir boyalı gölgede bırakılan bir saç modelinde renk, genellikle yavaş yavaş açılmaya başlar. Saçın uzunluğuna bağlı olarak ilk ışık seviyesi çeneye kadar ulaşabilir.

Ombre

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Genellikle orta ve uzun saçlar için önerilen ton, kahküllerde ve düz kesimlerde de görülebilir. Gölgeli saç diplerine daha mütevazı ve doğal bir görünüm kazandıran Kül renkleri sıklıkla tercih edilmektedir. Saçın uçlarında sarışın kullanılmışsa, alt kısım için bazı koyu kahverengi tonları seçilir. Koyu renk seçeneği olarak ve açık tonlara baz olarak ve saçın ömrünü uzatmak için bilinir.

Düz saç renginin her ay yenilenmesi gerekse de doğal görünümlü (beyaz saçlar hariç) veya doğal görünümlü saçlar için yenileme süresi 6 aya kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle kullanıcı, gölgeyi düz saç boyalarına göre çok daha dayanıklı, ekonomik ve zahmetsiz bulmaktadır. Kuaförde geçirilen süre ortalama 3 saate kadar çıksa da takip eden 6 ayda saçın tekrar tedavi edilmesi gerekmez. Mavi ve gri gibi koyu renkler genellikle saç uçlarında kullanılır, çünkü bu renklerin çabuk solduğu bilinir. Krep ve balyaj saç tellerinin tek tek açılmasına yardımcı olarak saç renginin doğal geçişini sağlar. Manuel işlemeye alışmış bazı stilistler, aynı renk geçişini parlak olmayan balyaj ile yapabilirler. Farklı tonlar kullanırken saç renginin geçişini doğal hale getirmek için nadiren öne ve üste farklı renkler uygulayabilirsiniz.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?