Protez tırnak sağlıklı mı?

Protez tırnak sağlıklı mı?

Protez tırnak sağlıklı mı? Takma tırnakların herhangi bir dezavantajı var mı? Tırnak protezi kendi tırnaklarınıza zarar vermez, yıpranmaz veya incelmez. Çünkü tırnak protezi sırasında tüm tırnaklar kapatılmaz. Protez tırnaklar sadece tırnak uçlarına özel yapıştırıcılar ile yapıştırılır.

Protez tırnak sağlıklı mı? Tırnaklar aşağıdan büyüdüğü ve hava aldığı için ve tırnakların alt kısımları takma tırnaklarla kapatılmadığı için kendi tırnaklarınız sağlıklı bir şekilde uzamaya ve nefes almaya devam edecektir. Uygulama sonrasında kendi tırnağınız gibi günlük yaşantınıza rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Protez tırnak sağlıklı mı?

Alışveriş yaparken tırnaklarınızı korumanıza gerek yok. Tırnak protezlerinin sabitlenmesi ile ilgili tüm bilgiler Pınar Güzellik Salonunda verilmektedir. Tırnak protezleri görünüm ve his olarak kendi tırnaklarınızla uyum sağlar. Takma tırnak uygulayıcılarının yaşadığı yabancılık hissi takma tırnak uygulaması esnasında yaşanmaz. Bu uygulamanın akrilik ve jel olmak üzere iki çeşidi vardır. Uzmanlar tırnaklarınızı gördükten sonra sizin için nasıl bir tırnak yapılacağına karar verecektir.

Bakımlarını düzenli yaparsanız takma tırnaklarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Tırnak protezleri de çok kısa sürede çıkarılır. Tırnaklarınızdan bıktıysanız merkezimize gelip tırnak protezlerinizi çok kısa sürede çıkartabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanan kişiler tırnaklarının zarar görmemesi için iki önemli noktaya dikkat etmelidir. Birincisi kağıt törpü kullanmak, ikincisi ise aseton içermeyen çıkarıcılarla ojeyi tırnaklardan çıkarmak. Metal tırnak makası ve törpüleri tırnak protezine zarar verir. Daha detaylı bilgi için arayın Pınar Güzellik Salonunu 0532 442 83 89

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?