Hakkımızda

Hakkımızda

Başakşehir Güvercintepe semtinde yer alan Pınar Bayan Kuaförü & Güzellik Merkezi, mükemmel bir sonuç odaklı güzellik bakımları konusunda uzmanlaşmış bir ekiple hizmet vermektedir. Merkez, konuklarına her zaman nazik ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Konukların kendilerini görmek istedikleri gibi her an bakımlı, genç, çekici, enerjik ve formda hissetmelerini sağlamak için birçok hizmet ve işlem sunmaktadır.

Pınar Güzellik Merkezi, gelişen teknolojiyi takip ederek ekipmanlarının kalitesinden ödün vermeyen bir merkezdir. Sizlere her zaman doğru ve kesin çözümler sunar. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve referanslarımız ile İstanbul Fatih’de hizmet veren merkezimiz özellikle sağlık konusunda hassasiyeti en yüksek seviyelere taşımıştır. Kaliteli hizmet ilkemiz doğrultusunda dünyaca ünlü marka ürünleri kullanarak konuklarımıza her zaman en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Uzman kadromile sizlere hizmet verir iken doğru hizmet ve yönlendirmelerin önemi eşliğinde müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaya devam ediyoruz.

Pınar Bayan Küaförü olarak Uzman kadromuz ile siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan,sürekli gelişmeleri, yenilikleri siz müşterilerimiz adına takip ederek sizlere ulaştıran,sizlerin değerli görüşlerini her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak,her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.

Yerimiz Başakşehir Güvercintepe Eski Adı Bayramtepe Mahallesinde Kalmakdadır Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesine Yalnızca 5 Dakikadadır. Kuaförümüze Herkesi Bekleriz Yol Tarifi Sitemizin En Altında vardır Whatsaap İcona Tıklayarak da Konum İsteyebilirsiniz

Saç Renklendirme

Saçın renklendirmesini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Saçın normal rengi, saça uygulanılacak boyanın rengi gibi etkenler renklendirme sürecinde önemlidir. Özellikle saçlarını hareketlendirmek istiyorsan, ombré işlemi ile yüzüne bir ışıltı katabilirsin. Uçlarda, çok belirgin biçimde ya da son derece hafif olan bu yöntemin bir avantajı da kolayca değiştirilebilmesi!

Makyaj Uygulaması

Kadınlar için son derece önemli olan makyaj uygulaması, günümüzde her geçen gün birçok farklı metotla karşımıza çıkıyor. Makyajın ayrıntılı olarak yapıldığı profesyonel makyaj da bu yeniliklerden hiçbir zaman geri kalmıyor. Özel günlerde, bir akşam yemeğinde ya da fotoğraf çekimlerinde kusursuz görünmenin etkili yollarından biri olan profesyonel makyaj tekniği adından da anlaşıldığı üzere makyaj konusunda tecrübeli olmayı gerektiriyor. burda da kuaförler devreye giriyor

Keratin Uygulması ve Bakımı

Saç çeşitli nedenlerden ötürü yıpranmaya, kırılmaya ve cansızlaşmaya oldukça meyillidir. Yanlış ürün kullanımı, çok fazla ısıya maruz kalma, şekillendirici ürünlerin saçtan temizlenmemesi, bakımlarının ihmal edilmesi ve hatta beslenme düzeni bile saçınızın durumunu belirleyen faktörler arasında. Saçın canlı, sağlıklı ve parlak görünmesi için evde yaptığınız bakımların yanında profesyonel bir bakım yöntemi olan keratin bakımı hiç denediniz mi?

İnstagram

[instagram feed=”45″]

Kolay Ulaşım

Hızlı ve Zamanında Hizmet

Hijyenik Ortam