Fön

Fön

Fön Özellikle çalışan kadınlarımızın haftada en az 3 gün düzenli olarak fn çektiklerini biliyoruz. Güvercintepe’de en uygun ve en güzel fn istiyorsanız en yakın adres Pınar Bayan Kuaförü. Kuaförler föleme konusunda uzmandır ve saçınızı doğru sıcaklık ve ayarda işleyerek sağlığınıza değer verir.

Günlük hayatımızda bakımlı ve güzel görünmemizi sağlayan en hızlı uygulamalardan biridir. Kurutma, uzmanlık bilgisi gerektiren bir konudur. Her ne kadar bakımlı ve havalı saçlar istesek de saçlarımıza istenmeyen zararlar verebiliriz.

Fön ile kurutma ile ilgili bazı detayları sıralayalım Fn ile kuruyan saçlar saçları yıpratır Saçları yıkarken iyi işlenmiş bir şampuan kullanılmalıdır Saçlar yıkandıktan sonra tamamen kurutulmamalıdır Nemlendirici saç kremi kurutmadan önce saçları ısıdan korumak için. başlar Seçtiğiniz fırçanın ısıyı eşit dağıtmasına dikkat edin Saçın uçları kırılmışsa bu kısımları kesmek saçı daha pürüzsüz ve ipeksi yapar Kurutma işleminin son aşamasında kurutma sıcaklığının düşürülmesi gerekir. ve bitirilir

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Kırık Fön Çekme Püf Noktaları

Kırık Fön, saçınıza en şık stili göstermenin belki de en kolay uygulamalarından biridir. Bu, köklerde başlayan ve uçlara doğru genişleyen bir kurutma türüdür. Elbette kullandığımız tarak modeli ile çok dalgalı ya da biraz daha az dalgalı bir model verebiliriz. Kırık üflemeli kurutma föleme yukarıda bahsedilen düz çekme fnleme aynı prosedürlerle başlar.

Kururken dikkat ettiğimiz şey saçlarımızın nasıl görünmesini istediğimizdir. Aynı şekilde tarak seçimi ile de istenilen dalga elde edilebilir. Daha model ve şık bir saç modeli istiyorsanız saçlarınızı kat kat kesmenizi öneririz. Uzun ve katlı saçlar için daha uygun olduğu söylense de fn makinesi her saçta kullanılabilir. Bunlardan belki de en zoru kıvırcık saçlara uygulamaktır. Ancak kıvırcık saçlar doğal bir fn çekilebilir.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?