Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır

Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır

Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır? Yıllardır çevrenizde “Ama saçlarını boyadıktan sonra hep boyamalısın”, “Saçların çok çabuk beyazlıyor bak genetiksin renk zararlıdır” gibi şeyler söylüyorsunuz ama değişim zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Saç boyalarının ve acıcı kimyasallarının saçınıza ne kadar çok zarar verdiğini biliyorsunuz ama yıllardır saç boyası kullanmaktan bıktınız ve saçınızı boyamak istiyorsunuz. Değişim yapın Papatya suyuyla işte burada tanışıyorsunuz.

Saçlarınızı tahriş etmeden ve yormadan açan, besleyen ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan mucizevi bir bitki Papatya toplayıp toplamamayı düşünmeyi bırakın ve değiştirmeye hazırlanın. seni mutlu eder. Öncelikle bir uyarı, papatya suyu çok güçlü bir açıcı değildir, yani koyu renk saçlara sahipseniz bu yöntemle saç renginizi değiştirmeniz mümkün değil ama merak etmeyin, papatya suyu ile saçlarınızı bakım yapabilirsiniz. daha sağlıklı saçlar Hatta fazla papatya suyunu kaynatıp yüzünüze çok sağlıklı bir buhar banyosu yaptırabilirsiniz.

Önümüzdeki yaz bölümü, saç rengini papatya suyuyla açmak isteyenler için. Bu, kumral ve açık kahverengi saç rengine sahip oldukları anlamına gelir. Öncelikle, papatya suyu yapmak için papatya çayını kullanmayı düşünmeyin. Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır

Papatya Suyu İle Saç Rengi Nasıl Açılır

İşlenmemiş örn. ile her zaman daha iyi sonuçlar alırsınız. doğal, papatyalar. Gerekli Malzemeler: 100 gram kuru papatya ( aktarlarda kolayca bulunur ) Su Boş sprey şişesi Tarak Güneş ( D vitamini almak ve papatya suyunu aktive etmek için evet ) Kullanım : Papatya aldığınız 100 gram içme suyunda 1 litre kaynatın. Papatyaları 15-20 dakika renklerini salmaya bırakın ve su koyu sarı olunca papatyaları süzün ve suyun soğumasını bekleyin. Hazırlanan papatya suyunu temizlenmiş bir sprey şişesine dökün. Saça iyice sıkın ve tarayın. Bronzlaşma sırası sende.

Güneşin ısısıyla harekete geçen papatya suyu saç rengini açmaya başlar. Saçların iyi kuruması ve papatya suyunu emmesi için yaklaşık 1-2 saat güneş altında kalmanız gerekir. İlk kullanımdan sonra saç renginiz biraz açılacaktır fakat tam sonuç almak için 3- 4 kullanım gerekebilir. Bu uygulamaları birkaç günde bir yapabilirsiniz. İsterseniz ilk uygulamadan sonra saçın tamamına değil sadece uçlarına uygulayabilirsiniz ve daha açık saçlara kavuşursunuz

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?