Saç Botoksu Ne Sıklıkla Yapılır

Saç Botoksu Ne Sıklıkla Yapılır

Saç Botoksu Ne Sıklıkla Yapılır? Saç botoksu saçı nemlendiren, onaran, hacmini artıran ve saçı çok daha sağlıklı hale getiren işlemlerden biridir. Özellikle saçlarınız örneğin boyama, fön veya ağartma gibi nedenlerle zarar görmüşse saç botoksu ile onarabilirsiniz. Ayrıca profesyonel salonlarda yapılması gereken saç botoksu, kırık uçlar nedeniyle kalıcı olarak kesilmesi önerilir.

Bu durumda saç botoksunun ne sıklıkla yapılması gerektiği sorusu ortaya çıkar. Profesyonel bir kuaförde yapılan işlemin etkisi 5-6 ay sürebilmektedir. Bu nedenle yılda iki kez bu işlemi yapabilir ve çok sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Ancak amatör kuaför salonlarının işlemi doğru yaptığından endişe duyabilirsiniz.

Saç Botoksu Ne Sıklıkla Yapılır

Saç Botoksunda Kuaför Seçimi Çok Önemli!

Aynı zamanda kullanılan malzemelerin kalitesi de oldukça önemlidir. Amatör kuaförlerde saç botoksu kullanırsanız etkisi çok daha az olabilir. Bu nedenle profesyonel kuaförlerin tercih edilmesi ve saç botoksu işleminden faydalanılması oldukça önemlidir. Hem kısa hem de uzun saçlarda uygulanabilen, saçı kökten besleyen ve mevcut hasarları onaran bu tedavi için doğru yerdesiniz. Saçlarınızı yıpranma ve yıpranma nedeniyle kesmek yerine saç botoksu yaptırın ve faydalarından yararlanın. Farkı açıkça görebilirsiniz. Saçlarınızın daha parlak, yumuşak ve sağlıklı olması için salonumuzu arayarak hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?