Altınşehir Kuaför

Altınşehir Kuaför

Altınşehir Kuaför Altınşehir Bölgesinde yaşayan kadınların doğru kuaför seçiminin önemini kesinlikle bildiğine inanıyoruz. Çünkü tüm kadınların güzel ve daha iyi hissetmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Müşterilerimize yeni versiyonları bulma şansı veriyoruz, bizi arayın

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Altınşehir’de bulunan kuaför salonumuz, müşterilere kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan bir mekandır. Müşterilerin saç, makyaj ve güzellik ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan bir ekipten oluşmaktadır.

Kuaför salonumuzda deneyimli ve uzman kuaförler çalışmaktadır. Saç kesimi, saç boyama, saç düzleştirme, perma, saç bakımı, makyaj, kaş alımı ve şekillendirme gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız. Müşterilerin isteklerini dinleyen ve beklentilerini karşılamak için çeşitli saç modelleri ve teknikleri kullanmaktayız.

Saç kesimi konusunda müşterilerin isteklerini ön planda tutarak, yüz hatlarına uygun ve kişisel tarzı yansıtan kesimler yapmaktayız. Saç boyama işlemlerinde ise müşterilerin istediği renklere ve trendlere uygun seçenekler sunmaktayız. Doğal tonlardan farklı renklere, ombre veya balyaj gibi tekniklerle istenilen saç rengini elde etmek için özenle çalışmaktayız.

Kuaför salonumuzda saç bakımı da oldukça önemli bir hizmet olarak yer almaktadır. Saçların sağlıklı, parlak ve güçlü olması için düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Saç tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun bakım ürünleri ve yöntemleri kullanarak müşterilerimizin saçlarını korumak ve güzelleştirmek için çaba sarf etmekteyiz. Altınşehir Kuaför

Altınşehir Kuaför

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?