Balyaj Atma Teknikleri

Balyaj Atma Teknikleri

Balyaj Atma Teknikleri Saça renk ve parlaklık kazandırmak ve çok daha yoğun bir saç görünümü oluşturmak için uygulanan Balyaj artık her renge uygulanabiliyor. Genellikle bir veya iki açık tonda yapılan bu uygulamada birkaç farklı teknik tercih edilebilir.

Saç balyaj tekniklerinin en ünlüsü fırça ile renk uygulama şeklinde kullanılan yöntemdir. Bu yöntemde bir saç teli ayrılarak vurgulama işleminde olduğu gibi saç diplerindeki saça değmeyecek şekilde balyaj yapılır. Saç boyamada kullanılan fırçalar ile işlem kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda saç tarağı ile balyaj uygulanabilir. Bu işlem için özel olarak üretilen saç tarakları, rengin çok ince demetler halinde saça uygulanmasını sağlar.

Hangi Balyaj Atma Tekniği Daha İyi? Balyaj Atma Teknikleri

Profesyonel salonlarda balyajın çok daha hızlı uygulanmasını sağlayan tarak uygulama tekniğinin kullanılması önerilmez. Tarakla yapılan balayajın kontrollü saç boyamada sorun yarattığı söylenebilir. Saça renk kazandırmanın en kontrollü yolunu sunan yöntem klasik fırçalama tekniğidir. Balyaj uygulaması artık ombre ile yapılabilmektedir. Saç uçlarına parlaklık eklenerek yapılan bu yöntemle daha hacimli bir görünüm elde edilebilir. Bu nedenle saç seyrelmesi yaşayanlar için uygun fiyatlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda, saç renkleri ile balyaj veya ombre kullanılabilir.

Kırmızı, mavi ve mor gibi renklerin popülaritesi nedeniyle bu renklerin balayaj ve ombre uygulamaları trendler arasında yerini almıştır. Farklı bir saç görünümü istiyorsanız bu tekniklerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi veya randevu almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?