Başakşehir Bayan Kuaför Tavsiye

Başakşehir Bayan Kuaför Tavsiye

Başakşehir Bayan Kuaför Tavsiye aradığınızı biliyoruz. Salonumuza gelin ve kendinize hak ettiğiniz bakımı yapın. Salonumuzdan çıktığınızda karşı konulmaz güzellikte ve şık olacağınızın garantisini veriyoruz. Şimdi salonumuza gelin ve tüm hayranlarınıza farkınızı daha çok hissettirin.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Bakımı: Saçın sağlığını ve güzelliğini korumak için yapılan çeşitli bakım işlemlerini içerir. Bunlar, saç maskeleri, saç bakımı ürünleri kullanma, saç derisi masajı, saçın nemlendirilmesi gibi işlemleri kapsar.

Makyaj: Özel etkinlikler, düğünler veya özel günler için profesyonel makyaj hizmetleri sunulur. Bu, yüz makyajı, göz makyajı, dudak makyajı gibi çeşitli makyaj uygulamalarını içerir.

Cilt Bakımı: Cildin temizlenmesi, tonlanması, nemlendirilmesi ve genel olarak cilt sağlığının iyileştirilmesi için yapılan işlemleri içerir. Yüz bakımı, masaj, cilt maskeleri gibi hizmetler sunulur.

Manikür ve Pedikür: Ellerin ve ayakların bakımı, tırnakların şekillendirilmesi, tırnak cilası uygulanması ve cilt bakımı işlemlerini içerir.

Başakşehir Bayan Kuaför Tavsiye

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?