Bayan Kuafor Başakşehir

Bayan Kuafor Başakşehir

Bayan Kuafor Başakşehir Harika bir kuaför arıyorsanız, Pınar Kuaför’e gelin. Çok çeşitli renkler, kesimler, stiller ve hızlı randevular’la her durumda her zaman en iyi şekilde görünmenizi sağlar! Başakşehir’in en tecrübeli bayan kuaförüyüz. Bugün bir saç kesimi veya renk için yer ayırtın!

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Başakşehir Salonumuz: Güzelliğinizi Öne Çıkaran Adres

Başakşehir’de bulunan bayan kuaför salonumuz, siz değerli müşterilerimize güzellik ve bakım hizmetleri sunan özel bir mekandır. Uzman kadromuz ve modern salonumuzla güzelliğinizi ön plana çıkarmak için çalışıyoruz.

Salonumuzda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Saç kesimi, saç boyama, saç şekillendirme, saç bakımı, saç tasarımı gibi birçok saç hizmetinin yanı sıra, makyaj, kaş ve kirpik bakımı gibi güzellik hizmetlerini de sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, son trendleri takip ederek sizlere en yeni ve şık görünümü sağlamak için çalışmaktadır.

Başakşehir Salonumuzda, kaliteli ürünler ve modern ekipmanlar kullanarak hizmet sunmaktayız. Saçlarınızın ve cildinizin sağlığını ön planda tutarak, zarar vermeden güzelliğinizi ön plana çıkarmak için özenle seçilmiş ürünler kullanmaktayız. Hijyen ve temizlik salonumuzun en önemli önceliklerindendir, bu nedenle steril bir ortamda hizmet vermekteyiz.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?