BIAB tırnak nedir

BIAB tırnak nedir

BIAB tırnak nedir

BIAB (Builder in a Bottle), son zamanlarda popülerlik kazanan bir tırnak uygulamasıdır. BIAB, tırnaklara yapısal destek sağlayan ve aynı zamanda renkli bir cilaya sahip olan bir tür tırnak sistemidir.

BIAB tırnak, jel veya akrilik tırnak gibi sıvı bir ürünle uygulanır, ancak farklı olarak tek bir ürünle yapılır. Bu ürün, biraz daha kalın bir yapıya sahiptir ve tırnak üzerine uygulandıktan sonra UV veya LED lambalarıyla sertleştirilir.

BIAB tırnakların bazı avantajları şunlardır:

  1. Dayanıklılık: BIAB tırnaklar, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tırnaklara ekstra dayanıklılık sağlar ve kırılmalara karşı dirençli olabilir.
  2. Doğal görünüm: BIAB tırnaklar, doğal tırnakların görünümünü taklit eder. Kalın yapıları sayesinde tırnaklara hacim ve düzgün bir şekil verirken, doğal bir görünüm sağlar.
  3. Renk seçenekleri: BIAB tırnaklar, farklı renk seçenekleri sunar. Tek bir ürünle hem yapısal destek sağlar hem de tırnağa istenilen renkli cilayı uygulama imkanı verir.
  4. Hızlı uygulama: BIAB tırnaklar, jel veya akrilik tırnaklara göre daha hızlı bir uygulama sürecine sahiptir. Tek bir ürünle yapıldığı için uygulama süresi daha kısa olabilir.

BIAB tırnaklar, profesyonel bir tırnak teknisyeni tarafından uygulanması önerilen bir tırnak sistemi olduğunu unutmayın. Uygun şekilde uygulandığında, BIAB tırnaklar doğal ve dayanıklı bir sonuç sağlayabilir.

BIAB tırnak nedir

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?