Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır? Koyu ten tonlarına yakışan beş farklı tona bakarak saçlarınızı yepyeni bir görünümle kombinleyebilirsiniz. Sanılanın aksine esmerler için doğru saç renkleri ve kesimleri önemsiz değildir. Aksine, soluk tonlardan parlak renklere kadar ten renginize ve tarzınıza uygun birçok seçeneği denemekten çekinmeyin. Esmer ten oldukça çekici ve çarpıcı bir görünüme sahiptir.

Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Seçtiğiniz saç renginin teninizin ışıltısını ve tonunu daha da ortaya çıkarması ve ten renginizle mükemmel bir uyum içinde olması çok önemlidir. Kısacası, esmerler için saç rengi önerilerinin büyük ölçüde sınırlı olmasına aldanmayın. Haydi deneyebileceğiniz muhteşem tonlara bir göz atalım! Koyu ten için temel tonları bulduktan sonra, stilinize ve saç yapınıza bağlı olarak yakın renk seçeneklerini denemekten çekinmeyin. Seçim yaparken, cilt tonunuzu dikkate almak çok önemlidir. Pembe alt tonluysanız soğuk tonları ve küllü ışıltıyı, sarı alt tonluysanız sıcak tonları tercih edebilirsiniz. Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Esmerlere Hangi Saç Renkleri Yakışır?

1. Cold Coffee Cold Coffee, pembe alt tonlu koyu tenler için mükemmel bir renktir. Mocha, Buzlu Çikolata ve Bitter Kestane olarak da bilinen soğuk kahve rengi, cildinizin ışıltısını çok etkili bir şekilde ortaya çıkarır. Saçınızda taze, canlı ve çarpıcı bir parlaklık yaratmak istiyorsanız, en kısa sürede soğuk kahverengi bir rengi saçınızla birleştirebilirsiniz.

2. Bal Köpüğü Esmerler için parlak ve sarı tonların uygun olmadığını kim söylüyor? Doğru rengi seçerseniz, cildiniz ve saçınız arasında uyumlu bir kontrast elde edebilirsiniz. Bal köpüğü tonları, sarı alt tonlar için mükemmel seçimdir. Saçınızda doğal güneşte ağartılmış tonlar görmek istiyorsanız ve kumraldan koyu ten tonlarına kadar seviyorsanız ballı mus sizin için doğru seçim olabilir.

3. Golden Brown Altın çikolata olarak da bilinen altın kahveler, bal çiy kadar açık tonları sevmeseler de kumraldan vazgeçemeyenler için mükemmel bir seçim. Daha derin kafotonlar ve altın yansımalar cildinizin daha parlak ve dinamik görünmesini sağlayabilir. Özellikle saçlarınızın mat ve cansız olmasından şikayet ediyorsanız altın kahveyi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Röfle-Nedir
Röfle-Nedir

4. Kırmızı kahve Cilt tonunuzda yeni bir uyum yakalamak ve görünümünüze samimi bir hava katmak istiyorsanız kırmızı kahve tonları doğru seçim. Ayrıca kumral tonlarını her saç modeli ve tasarımda rahatlıkla kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez tercihlerinden biri olan kırmızımsı kahverengi ton, daha soft geçiş tonlarıyla da kullanılabilir.

5. Siyah Son olarak klasikten bahsedelim: Siyah! Kahverengi ten tonlarına en çok yakışan saç renkleri söz konusu olduğunda siyah tonlarından bahsetmek mümkün değil. Saçınızda asil, zarif ve seçkin bir görünüm yaratmak, saçlarınızı daha parlak ve canlı hale getirmek istiyorsanız klasik ve etkili siyah tonlarını saçınızla kombinleyebilirsiniz.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?