Gölge Hangi Saçlarda Güzel Durur

Gölge Hangi Saçlarda Güzel Durur

Gölge Hangi Saçlarda Güzel Durur? Artık saçlara çarpıcı bir güzellik kazandıran birçok farklı uygulamadan faydalanmak mümkün. Bu uygulamalardan biri de gölge işlemedir. Basit bir dokunuşla saçınıza uyguladığınızda, güzelliğinizin daha çok dikkat çektiğini bir anda fark edeceksiniz. Shader özellikle saçlarına parlaklık katmak isteyenler için harika bir seçenek olabilir.

Peki bu ton hangi saçta güzel duruyor ve hangi saç rengi için hangi ton tercih edilmeli? Öncelikle tonlamanın istisnasız tüm saç renklerine uygulanabilen bir işlem olduğunu belirtmeliyiz. Saçınız sarı veya kahverengi ise gölgelendirme işlemi için bal rengi seçebilirsiniz. Koyu saçlı olanlar için ideal renk karamel renkleridir. Gölge Hangi Saçlarda Güzel Durur

Gölge İşlemi İçin Hangi Tonlar Tercih Edilmeli?

Kırmızı tonları da daha açık kırmızı tonları ile gölgelenebilir. Aslında, her saç rengi, saç renginizden birkaç ton daha açık olan daha iyi bir renge sahip olabilir. Saçta gölgelenme işlemi de saçı olduğundan çok daha kalın gösterdiği için ortaya çıkar. Saç seyrelmesinden şikayet ediyorsanız gölgelendirme işlemini mutlaka denemelisiniz. Bu arada, saçı daha sağlıklı ve parlak yapan işlemlerden biri de tonlamadır. Saçınız tekrar tekrar kullanımdan dolayı yıprandıysa, daha sağlıklı hale getirmek için bir gölge tedavisi kullandığınızdan emin olun. Gölgelendirme için salonumuzu arayabilirsiniz.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?