Jel tırnak ile protez tırnak aynı mı

Jel tırnak ile protez tırnak aynı mı?

Jel tırnak ile protez tırnak aynı mı Jel tırnak ve protez tırnak farklı uygulamalar olup, birbirinden farklı özelliklere sahiptirler.

Jel tırnak, özel bir jel malzemesi kullanılarak doğal tırnağın üzerine yapılan bir tırnak süsleme tekniğidir. Jel tırnaklar, doğal tırnağa zarar vermeden, tırnağı güçlendirir ve doğal bir görünüm sağlar. Jel tırnaklar, genellikle 2-4 hafta arasında dayanabilirler ve daha kolay çıkarılabilirler.

Protez tırnak ise, tırnak yüzeyindeki kırık, çatlak, yaralanma gibi hasarların onarılmasında veya tırnağı uzatmak, şekillendirmek için kullanılan bir tırnak uygulamasıdır. Protez tırnaklar, genellikle akrilik, jel veya fiberglas malzemelerinden yapılır ve tırnağın doğal yapısını korumak için özel bir yapıştırıcı ile tutturulur. Protez tırnaklar normal ojelere göre daha dayanıklıdır ve 2-4 hafta kadar kalabilirler.

Özetle, jel tırnak ve protez tırnak birbirinden farklı uygulamalar olup, kullanım amaçları ve özellikleri de farklıdır. Hangi uygulamanın tercih edileceği, kişinin ihtiyaçlarına, beklentilerine ve yaşam tarzına göre değişebilir.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?