Kayaşehir Bayan Kuaförü

Kayaşehir Bayan Kuaförü

Kayaşehir Bayan Kuaförü Görünüşe göre bayan kuaför arıyorsun. Yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? Her saç kesimini, rengini ve bakımını kesim, renklendirme ve her türlü bakımlarla kusursuz hale getirmeyi bildiğimiz Pınar Kuaför salonumuzda sunduğumuz hizmeti çok seveceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için en güvenilir kuaförüz

Kayaşehir’de bulunan bayan kuaförü salonumuz, kaliteli hizmetleriyle sizlere özel bir deneyim sunmaktadır. Günümüz trendlerini takip eden uzman kadromuz, saç kesimi, saç boyama, saç şekillendirme, saç bakımı, makyaj ve diğer güzellik hizmetlerinde size yardımcı olmak için burada bulunmaktadır.

Salonumuzda hijyenik bir ortamda çalışmaktayız ve müşterilerimizin güvenliğine ve memnuniyetine önem veriyoruz. Deneyimli kuaförlerimiz, kişisel tercihlerinizi ve stilinizi dikkate alarak size en uygun saç modelini ve renkini seçmenizde yardımcı olacaktır. Ayrıca özel günleriniz için gelin başı, nişan saçı veya davet saçı gibi özel hizmetler de sunmaktayız.

Salonumuzda sizi rahat ettirmek ve beklentilerinizi karşılamak için çalışan bir ekip bulunmaktadır. Randevu alarak veya salonumuzu ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Size güzellik ve bakım konusunda kaliteli bir deneyim sunmaktan mutluluk duyarız.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?