Kır Düğünü Saç Modelleri

Kır Düğünü Saç Modelleri

Kır Düğünü Saç Modelleri Düğün saç modellerinde, bale topuzlarının sıkı topuzları, abartılı krep tüylü saçlar geçmişte kaldı. Gelinler daha doğal görünen saç modellerini tercih ederler. Özellikle kır düğünlerinde gelinin saç modeli çok daha önemlidir. Çünkü hafif bir esinti bile bazı saç modellerinin bozulmasına neden olabilir. Dolayısıyla 2023 yılında rustik düğün saç modelleri modasına bakacak olursak doğal ve abartılı olmayan saç modellerini bulduğumuzu söyleyebiliriz.

Unutulmamalıdır ki, uzun saçlı insanlar için çok daha fazla seçenek vardır. Gelin saç modeli olarak örgülü saç modelleri daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Üstelik bol, dalgalı saçlarla evlenen gelinlerin sayısı da oldukça fazla! Ancak kısa saçlı gelinler de saçlarını kırmadan modeller tercih edebilirler.

Kır Düğünü Saç Modellerine Hemen Göz Atın

Kır düğünler için önerilen gelinlik modelleri çok abartılı olmadığı için saç modelleri de bu sadeliğe ve kır düğünlerinin konseptine uygun olmalı…

Düğün sırasında saçlarınız döküldüğünde tabii ki çok daha rahat hissedeceksiniz. Ancak boyun çizgisi gibi saç stillerine de dönebilirsiniz.

Ancak kuaförümüze gelip nasıl bir saç hayal ettiğinizi söylemeniz yeterli! Gördüğün saç modelinde ısrar etmek zorunda değilsin. Bize hangi saç modelini istediğinizi söylemeniz yeterli. Profesyonel kuaförlerimiz hayallerinizdeki gelin başlıklarını tam istediğiniz gibi yaratabilir. Daha fazla bilgi için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?