Kısa Saç Modelleri Hakkında

Kısa Saç Modelleri Hakkında

Kısa Saç Modelleri Hakkında Kısa saç, on yıllardır bir kadın için saygının bir işareti olmuştur. Özgürleşme sürecinde kadınların saçlarını kısaltmaları bir ifade haline geldi. Kısa saç gibi, çene arasında herhangi bir uzunluk düşer. Bu saç modelleri her kadının olmazsa olmazıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kısa saç modeli var.

Pixie Modeli

Pexie kesimi, muhtemelen son yıllarda en popüler kısa saç kesimidir. Başa veya ayrık uçlara yakın şekillendirilmiş peri, kısa saç stilleri için şaşırtıcı derecede çok yönlüdür ve narin bir kadın yüzünü vurgular.

Uygun Yüzler

Bir pexie ile odak yüz üzerindedir, bu nedenle çok kadınsı özelliklere sahip ince bir yüz bu saç modeli için ön koşuldur. Kısa saçlı köşeli bir yüz oldukça erkeksi görünüyor. Pixie oval yüzler için mükemmeldir, ancak çok uzun veya yuvarlak yüzler olumsuz vurgulanabilir.

Bob Ne Zamandan Beri Kullanılmaktadır

Bu, tüm yuvarlak yüzlü kadınlar için iyi bir tasarım. Bob senin için mükemmel bir saç modeli. Çene hizasında bir bob, özellikle yüzün uzun ve dar görünmesini sağlar. Kulakların üstünde çok kısa bir bob, uzunluğunu telafi eden uzun veya oval bir yüze sahip kadınlar için uygundur.

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir