Kuaför Seçiminde 5 Önemli İpucu

1. Tedaviler Kataloğu Kuaförler ve güzellik salonları birçok profesyonel tedavi seçeneği sunar. Makyaj, saç bakımı, ağda, manikür, pedikür, saç gibi hizmetleri içeren bir kuaför sizin için daha ekonomik olacaktır.

2. Konum berberin konumu da dikkat etmeniz gereken bir diğer unsurdur. İş yerinizin veya evinizin yakınında olmasını istediğinize karar verin. Her iki yönde de kolayca hareket edebileceğiniz bir yerde olduğundan emin olun.

3. Fiyat Kuaförlerin çoğu fiyatı konum ve mesleki beceriye göre artırır. Ancak ünlü bir kuaför her zaman en iyisi anlamına gelmez. En önemlisi sizi tanıyan bir kuaföre sahip olmak. Ancak fiyat önemlidir, haftada 3 günden fazla kuaförde vakit geçirirseniz çok pahalı olabilir, bu da bütçeyi zorlayabilir. Daha ucuz bir fiyata iyi bir kuaför deneyebilirsiniz. .

4.

Yeni saç denemekten korkmayın. Tabii ki önce gittiğiniz kuaföre saçınızı kestirmeyin ama fönle kurutmanın zararı olmaz. Saçınızın özelliklerini ve teninize hangi rengin yakıştığını hemen anlayan bir kuaförünüz varsa iyi olur, böylece küçük bir deneme yapabilirsiniz. Saçınızı size hiç yakışmadığını bildiğiniz bir renkle boyamak istediğinizi söyleyerek kuaförün becerilerini test edebilirsiniz.

5. Temizlik Temizlik en önemli unsurlardan biridir. Gittiğiniz kuaförün hijyenik olması çok önemlidir. Bir oturma odasının temiz olup olmadığını belirlemenin en iyi yolu lavabolarına, havlularına, boya kaplarına ve zeminlerine bakmaktır. Kullanılmış boya kutuları, lavabodaki saçlar, yerdeki toz, odanın temiz olmadığını gösterir.

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?