Mezuniyet Saç Modelleri

Mezuniyet Saç Modelleri Balo saç modelleri asla sıkıcı olmak zorunda değil. Elbette günün yarısında saçınızı şapkanın altına koymalısınız ama bu günün geri kalanında iyi görünemeyeceğiniz anlamına gelmez. Şık kaküllerden alçak at kuyruğuna, saç aksesuarlarından örgülü saçlara kadar deneyebileceğiniz birçok seçenek var. Zamanı gelir gelmez karar vermek istiyorsanız aşağıdaki instagram adresimize bakmayı unutmayın

Mezuniyet kep saç modelleri

Öncelikle balo için seçebileceğiniz saç modellerine bir göz atalım. Çoğu insan şapka takmaktan hoşlanmaz çünkü herhangi bir saç modelinin bu kısa şapkanın altında güzel görünmesi imkansız görünüyor. Ancak doğru saç modeli ile şapka altında bile hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Örgülü mezuniyet saç modelleri

Kep töreninde bakımlı ve güzel görünmek isteseniz de, muhtemelen ne giydiğinize bağlı olarak saçınızı ve makyajınızı basit tutmak isteyeceksiniz. İşte bu noktada örgü modelleri devreye giriyor. Klasik örgüye farklı bir görünüm katarak doğal ama farklı bir örgü stili deneyebilirsiniz. Örneğin saçınızı geriye doğru tarayın ve üç eşit parçaya bölün. Önünü ve arkasını büyük göstermek için balıksırtı yapmayı deneyin. balıksırtı kısımlarını hafifçe düzeltin ve saçı balıksırtı şeklinde örün.


Telefon : 0532 442 83 89 Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?