Protez tırnakta ilk ne sürülür

Protez tırnakta ilk ne sürülür?

Protez tırnakta ilk ne sürülür

Protez tırnakta ilk ne sürülür?

Protez tırnak uygulamasında, ilk olarak doğal tırnağın üzerine bir baz veya primer sürülür. Bu adım, protez tırnağın doğal tırnağa daha iyi yapışmasını sağlar ve tutunmasını güçlendirir. Baz veya primer genellikle tırnak yüzeyini temizler ve hazırlar, yağları ve nemleri giderir ve yapıştırıcı için uygun bir yüzey oluşturur.

Baz veya primerin uygulanması, protez tırnak uygulamasında kullanılan ürünlere ve teknisyenin tercihlerine bağlı olarak değişebilir. Baz olarak, tırnak tabanında bir tabaka oluşturan baz jeller veya baz astarlar kullanılabilir. Primer ise genellikle tırnak yüzeyine uygulanan bir sıvı formunda olup, yapıştırıcı için bir köprü görevi görür.

Baz veya primerin uygulanması, tırnak yüzeyinin temiz ve kuru olduğundan emin olmak için özen gösterilmesini gerektirir. Doğal tırnağın üzerine ince bir tabaka halinde sürülür ve daha sonra kurumaya bırakılır. Ardından protez tırnak uygulamasına devam edilir.

Uygulama işlemi sırasında kullanılan baz veya primer ürünleri, profesyonel bir tırnak teknisyeni tarafından doğru şekilde seçilmeli ve uygulanmalıdır. Böylece protez tırnaklar doğal tırnağa daha iyi yapışır ve uzun süre dayanabilir.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Protez tırnakta ilk ne sürülür

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?