Saçlarınız Boyadan Yandıysa

Saçlarınız Boyadan Yandıysa Ne Yapmalısınız

Saçlarınız Boyadan Yandıysa Ne Yapmalısınız? Kadınlar için hem günlük hayatta hem de özel günlerde saç rengi ve pozisyonu çok önemlidir. Saç boyama işleminde keskin renklere dönüş, oral bir ajan kullanmak anlamına gelir. Bu madde kullanıldığında saçlar beyazlar ve rengin rengi açılır. Ağartma sırasında saçınız renklenirse ne yapmalı? Sorunun cevabı maske uygulamasından geçiyor.

Yumurta Maskesi

Yumurtanın besin olmasının yanı sıra saçı beslediği de bilinmektedir. Karışım 1 yumurta, 2 çay kaşığı kayısı yağı ve 5 yemek kaşığı hindistan cevizi yağından yapılır. Yumurtalar iyice çırpıldığında üzerlerine yağ dökülür. Hazırlanan karışım masaj yapılarak saç uçlarına uygulanır. Uçlar sıkıysa tüm karışımı yaklaşık 20 dakika saç üzerinde bırakın. Şampuan ile yıkanır.

Saçlarınız Boyadan Yandıysa Ne Yapmalısınız

Muz Maskesi

1 kaşık bal ve 1 muz ile hazırlanabilen bu maskede karışım pürüzsüz bir kıvam alır. Saç boyamadan yanarsa ne yapmalı? Sorunun cevabı sayılabilecek bu maske karışımı saça eşit şekilde uygulandıktan sonra zaman zaman yaklaşık 20 dakika masaj yapılarak her iki uç ve köklere yedirilir. Ardından ılık su ve bol şampuanla yıkayın. Tüm maskeler, yanmış saçları boyamaktan kurtarmak için haftada 2-3 kez tekrarlanabilir. Saç dökülmesine bağlı olarak kaybedilen canlılık da bu maskeler kullanılarak geri kazanılabilir.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz İve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saçlarınız Boyadan Yandıysa Ne Yapmalısınız

Saçlarınız Boyadan Yandıysa Ne Yapmalısınız

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?