Açık gelin saçı modelleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi özellikle son yıllarda toplu düğün saç modellerinin yerini açık düğün saç modellerine bırakmış görünüyor. Her gelinlik ve aranjmana uyum sağlayan önerilen saç modelleri, düğünler ve gelinler için olmazsa olmazlardandır. Bu modeller size temiz, modern ve romantik bir görünüm kazandırır. Dalgalı veya düz bir saç kurutma makinesine biraz tel toka koyarak saç stilinize aksesuar ekleyebilir veya farklı açık saç modelleri deneyebilirsiniz. Saçlarınızı serbest bırakmak istiyorsanız, farklı stiller için ana hedefiniz başınızın tepesi olmalıdır. Kulakların üstündeki çizgiden biraz saç alarak mini bir üst örgü veya ince bir örgü tasarımı deneyebilirsiniz.

Kır düğünü saç modelleri

Çoğu gelinin hayali olan düğün denilince kır düğünü, çevresi, eğlencesi ve doğası gereği en sevilen ve popüler düğün mekanlarından biridir. Akşama oldukça romantik bir hava katan rustik bir düğünden hoşlanıyorsanız birçok detayı buna göre seçebilirsiniz. Örneğin gelinliğiniz daha sade olabilir, kabarık ve yorgun modeller değil. (Tabii ki kabarık ve göz alıcı istiyorsanız bu sizin gününüz, istediğiniz tarzdan vazgeçmeyin.) Daha parlak renkler için makyaj tercihinizi kullanarak saçlarınızı serbest bırakabilirsiniz. Kır düğünü saç modelleri denilince en çok tercih edilen saç modellerinden biri de şüphesiz kabarık saçlardır. Dalgalı açık saç modelinize taç eklemeyi de unutmayın. Düğün saç modeli önerileri arasında kır düğünleri için en uygun taç tasarımları hiç şüphesiz çiçekli taçlardır.

Duvaklı gelin saçı modelleri

Bizce duvak bir gelinliğin olmazsa olmazıdır. Birkaç farklı modeli olan duvaklar da her saç modeline uygundur. Peçeyi topuzun altına veya at kuyruğunun üstüne yerleştirebilirsiniz. Saçınızı açık bir stilde tercih ediyorsanız, tepede bir duvak takmak için bir taç kullanabilirsiniz. Boyun saç stillerinin altına istediğiniz uzunlukta bir duvak ekleyebilirsiniz.

Taçlı gelin saçı modelleri

Bu sezonun trendlerinden biri olan saç aksesuarları özellikle düğünlerin olmazsa olmazı saç modelleri. Burada canlı veya kuru çiçekler, taşlar, inciler ve daha fazlasını içeren kronları bulabilirsiniz. Bu kronlar herhangi bir saç stiline de yerleştirilebilir. Önemli olan tek şey doğru seçimin doğru seçimidir. Taç tasarımı sıkı bir topuz için en iyi sonucu verirken, daha fazla taşlı ve incili seçenekler var, ancak dağınık bir topuz için büyük çiçekler kullanabilirsiniz. Ayrıca taçlar kısa saçlı gelinlik modelleri arasında oldukça popülerdir.Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?