Düz Saçlara Kavuşmanın Kolay Yolu

Düz Saçlara Kavuşmanın Kolay Yolu

Düz Saçlara Kavuşmanın Kolay Yolu Saçları ısı ile düzleştirirken, saçlar fark etmeden yıpranır ve bazen böyle bir işlem için zaman olmaz. 5 adımda düz saçlara kavuşmanın kolay yolu.

Duş Sonrası Saçları Yumuşatma Düz Saçlara Kavuşmanın Kolay Yolu

Düz saçın sırrı duştan sonraki ilk adımla başlar. Saçlarınızı ısıdan faydalanmadan düz tutmak için duştan sonra saçınıza özen göstermelisiniz. Saçlar ıslandığında uçlarına ve boylarına harika saç güzelleştirici kremler adı verilen bir yağ sürülebilir. Banyo sonrası kullanılan bu kremin yıkanması gerekmez. Bu kremler sayesinde saçlar anında nemlenir ve istenilen hızda yumuşar. Saçın kabarmasını ve köpüğünü önler. Elektriği en aza indirin. Bu prosedür, düz saçlar için harika bir ilk adımdır.

Düzleştirici Sprey Kullanma Düz Saçlara Kavuşmanın Kolay Yolu

Saçları ısıtmadan ve kolayca düzleştirmenin en iyi yolu düzleştirici spreyler kullanmaktır. Bazı ürünler kuru veya ıslak saça uygulanabilir. 72 saat düzleştirme etkisine sahip saç spreyleri saçı daha düz hale getirir. Bu saç düzleştirici spreyleri sıktıktan sonra kesinlikle saçlarınızı gevşek bırakmalısınız. Saçlar kuruyana kadar örgü ve örgü gibi saç modelleri yapılmamalıdır.

Saçların Taranması

Saçları düzleştirmek için kesinlikle bir tarak gereklidir. Saçlar ıslakken düz bir şekilde taranmalı ve kuruyana kadar beklenmelidir. Saç kurutma makinesi veya herhangi bir saç kurutma makinesi kullanmayın. Saçlar normal yöntemlerle kurutulmalıdır. Saçınızı tararken, saçınızın daha pürüzsüz görünmesi için ince, ince dişli bir tarak kullanın.

Bakım Yağı Uygulama

Saçlar tamamen kuruduğunda mucize yağlar denilen bazı marka saç bakım yağlarının saç diplerine ve uçlarına sürülmesi gerekir. Önce ellere birkaç damla yağ bastırılır, ardından saça sürülür ve parmaklar tarak gibi kullanılır ve uygulanır. Bu bakım yağları sayesinde saçlar daha parlak ve yumuşak hale gelir.

Ertesi Gün Bakımı

Saçlara şekil verildiği günlerde, saç spreyi kullanılmadan önce mucize yağ kullanılır, bu da daha doğal bir görünüm ve daha güzel bir sonuç verir. Hem kuru hem de ıslak saça uygulanabilen bu saç bakım yağı saçlarınızın parlamasını sağlayacaktır.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?