Düzleştiricinizi Hangi Isı Ayarında Kullanmalısınız

Düzleştiricinizi Hangi Isı Ayarında Kullanmalısınız

Düzleştiricinizi Hangi Isı Ayarında Kullanmalısınız? Isı ile şekillendirme cihazları, teknolojinin gelişmesinden nasibini alıyor ve kullanıcılara giderek Güncelleme ile daha uygun bir deneyim sunuyor. Peki değişmeyen tek şey nedir? Tabii ki, ciddi saç hasarına neden olabilirler.

Neyse ki günümüzde düzleştiriciler, çeşitli ayarlar sunarak bu hasarı sınırlamaya yardımcı oluyor. İçgüdünüz araya girip savaşmak olsa da, saç tipinize ve hedeflerinize bağlı olarak daha düşük bir ayar size en iyi ve en sağlıklı sonuçları verebilir. Hangi sıcaklık ayarını seçeceğinizden emin değilseniz, yalnız değilsiniz. düzleştiriciyi alın ve saç tipiniz için doğru sıcaklık ayarını bulmak için okumaya devam edin.

Düz saç
Düzleştiricinizi Hangi Isı Ayarında Kullanmalısınız

Uzmanlar hemfikir: düz saçlar daha düşük ısı ile düzeltilmelidir. İdeal aralık, saçın kalınlığına bağlı olarak 120-150°C gibi görünmektedir (ince saçlar için ısıyı azaltın, kalın saçlar için artırın). Özellikle saçınızı alttan düzleştirmeye başlamanızı önerirler. Saçınız zaten düzse, ekstra ısıya gerek olmadığını unutmayın.

Kütikülleri yumuşatmak ve can sıkıcı küçük kabarmalardan kurtulmak için düz saçlar için düzleştirici bir bakım. Bu nedenle saç düzleştirme her zaman daha düşük seviyede başlar ve ihtiyaç duyuldukça artar. Ancak, sıcaklığın 150 °C’nin altına düşmemesi konusunda uyarıyoruz, çünkü daha düşük sıcaklıklar bir redresör kullanımını gerektirebilir ve sonuçta daha fazla hasara neden olabilir.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?