Native Base Nedir

Native Base Nedir

Native Base Nedir? Keratin, dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan ve saçlarımızı pürüzsüz ve dolgun yapan bir proteindir. Keratin saçımızın esnek yapısını korur. Keratin Bakım saçlarımızı güçlendirmek ve iyileştirmek için kullanılır. Keratin tedavisinin faydaları burada bitmiyor. Keratin tedavisi, yıpranmış saçları onarmayı, eski gücünü geri kazandırmayı ve gür, parlak ve sağlıklı saçlar elde etmeyi amaçlayan kuru ve yıpranmış saçlar için etkili bir genel bakımdır.

Bu tedavi sayesinde kuru saçlar yumuşar ve sağlıklı bir görünüme kavuşurken, incelmiş ve yıpranmış saçlar eski lüksüne kavuşur. Saçınızı tüm zararlı etkilerden korur ve saçlarınızın daha uzun süre güçlü kalmasını sağlar. Keratin tedavisinin faydaları arasında saçın elektriklenmesini engellediğini de belirtmek gerekir.

KERATİN BAKIMININ ETKİSİ NEDİR?

Keratin yüklemesi saça vitamin gibi verilen bir işlem değildir. Keratin tedavisinde saçınız keratini emer ve keratin saçı bir zar gibi sarar. Bu işlem, incelen saç tellerini kapatır ve pürüzsüzleştirir. Bu aşamada tuzsuz bir şampuan kullanmak keratin tedavisinin daha uzun süreli etkisini sağlar.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız Google Yorumları

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?