Protez Tırnak Nedir?

Protez Tırnak Nedir?

Protez Tırnak Nedir? Çabuk kırılan tırnaklar, hem bakımlı görünmek isteyen bayanlar, hem de tırnak yeme alışkanlığı olan bayanlar için hem tedavi amaçlı hem de güzellik ve bakım amaçlı kullanılabilen bir uygulamadır. ” Tırnak protezleri; Ojenin deforme olması ve sürekli yenilenmesi sorununu ortadan kaldırarak 20 ile 30 gün boyunca parlak ve bakımlı bir görünüm sağlar. Tırnaklarınızı ortalama iki saatte uzatmak, ortalama 30 gün boyunca uğraşmanıza gerek kalmaz hatta ve renk nail art ile dilediğiniz gibi süslemenize olanak sağlar.

Telefon : 0532 442 83 89
Adresimiz: Güvercintepe Mah. Ahmet Yesevi Cad.  Görümlü Sk 35a, 34494 Başakşehir / İSTANBUL

Protez Tırnak Nedir?

Tüm Hizmetlerimiz ve Aktif İnstagram Sayfamız

Protez Tırnak Nedir?

Takma tırnak denilince hepimizin hayali çok uzun abartılı tırnaklardır ama takma tırnak istenilen her boy ve şekilde yapılabilen bir tırnak uzatma işlemidir. Bazen doğal tırnaklarımızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal olabilse de sınırsız tırnak tasarımları ve desenleri dilerseniz maksimum boyutlarda uygulanabilse de tamamen ihtiyacınıza göre değişecektir. Takma tırnaklar, doğal tırnaklara göre kat daha sert ve kırılması daha zordur, bu nedenle şiddetle tavsiye edilir.

Tırnak protezleri kullanılan malzeme ve tekniğe göre farklılık gösterebilir. Malzeme olarak tırnaklar için özel olarak üretilmiş 3 malzemeye ayrılmıştır. JEL AKRİLİK POLLİ JEL / AKRİL ve JEL Tüm malzemeler farklı renk seçeneğine sahiptir.

Protez Tırnak Nedir? Protez Tırnak ; Uygulama teknolojisine gelince, Şablon ve TİP teknolojilerine ayrılmıştır. Birkaç farklı yan malzeme ile uygulanabileceğini son zamanlarda görmüş olsak da en önemlisi tırnağın ucuna eklenerek veya altına şekillendirilmiş bir destek yapılarak uzatıldığından emin olunmalıdır. En sık aldığımız sorulardan biri “kullanılan malzeme daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü mü” oluyor, aslında tüm malzemelerin dayanıklılığı ürünün kalitesi ve kullanılan teknoloji ile ölçülmeli çünkü sektörde kaliteli ürünler var bugün

Malzemelere tek tek bakacak olursak, parlak ve kokusuz yapısı ve esnek yapısı nedeniyle en yaygın ve popüler malzeme türü tırnak jeli malzemesidir, bundan sonra akrilik bir tırnak malzemesi haline gelir denilebilir, örn. Elbette bu sıralama, uzmanlık veya salon tercihine ve hatta bazen ülke ve bölgeye göre değişebilir. Tırnak akriliği, bu uygulamanın ilk buluşundan günümüze kalan en eski malzeme türüdür, toz bir dokuya sahiptir ve akrilik sıvı ile katılaşıp kalıplanır ve çok bahsedilen rahatsız edici koku aslında buradan kaynaklanır. Protez Tırnak Nedir?

Akrilik sıvı ile. Genel adı tırnak protezi olan bu uygulamanın bazen malzeme isimleriyle akrilik tırnak olarak da anıldığını görmekteyiz. Son zamanlarda akrilik malzemeye yeni ve basit bir alternatif olarak ortaya çıkan ve diğer adıyla Akrilik jel olarak da bilinen Polly-jel, artık malzeme çeşitlerinde yerini aldı. Bazı yaygın sorular ve ayırt edilmesi zor uygulamalar Takma tırnak ve jel tırnakların farklı olduğu düşünülerek “Hayır, takma tırnak ve jel tırnak aynı işlemdir.” Bazen tırnak protezi ve kalıcı vernik kombinasyonu ile karşılaşabiliriz, bazen de bu iki uygulamanın aynı şey olduğunu düşünebiliriz. “Hayır, takma tırnak ve kalıcı oje farklı işlemlerdir. Protez Tırnak Nedir?

“Anlayabileceğimiz en basit şekilde; Tırnağı uzatmak veya şeklini değiştirmek istiyorsanız “tırnak protezleri”, doğal tırnaklarımızın 30 gün boyunca renkli, parlak ve bakımlı görünmesini istiyorsak “kalıcı oje” veya “jel oje” gelmelidir seçilmiş daha doğrusu. Diğer bir problem de kalıcı tırnak ve jelin farklı olmasıdır. “Hayır, kalıcı oje ile jel cila aynı işlemdir. Burada çok küçük bir şeye değinmek istiyoruz. Bazı uzmanların jel cila adı altında renkli jeller uygulamış olması kafa karıştırıyor. Protez Tırnak Nedir?

Ancak jel malzeme tırnak protezlerinde kullandığımız malzemedir ve yapısı kalıcı cilaya göre daha yoğundur. Bu uygulamayı da “doğal tırnaklar için jel kaplama” olarak hizmet listemize ekliyoruz ve genel olarak doğal tırnak uzunluğundan memnun olan ancak kalıcı ojeden daha kalın ve daha sert ama içerik olarak daha yoğun bakım isteyenler için uygundur. jel ve kalıcı tırnakların yapıları da doğal tırnaklardan farklıdır, çıkarma işlemi aynı değildir. Protez tırnak ciddi bir el emeği gerektiren ve ortalama 2 saat sürerken, kalıcı tırnak uygulaması kendi tırnağınıza uygulandığı ve herhangi bir uzatma işlemi yapılmadığı için ortalama 30 dakika sürmektedir. Manikür ve tırnak güçlendirme bu aparat ile çok daha detaylı kalıcı cila elde edilir.

Protez Tırnak Nedir?

Tırnak güçlendirme uygulamaları, kullanılan malzemenin kauçuk yapısı ile tırnaklarınızı korur, tırnaklarınızda şekil bozukluğu varsa bunu da maskeleyecektir. Tırnak Protez Fiyatları Tırnak protezlerinin birçok seçeneği bulunmaktadır. En ucuz fiyat, tırnakların doğal rengine yakın bir gölgeye sahip çıplak bir jel olan Natural color jel tırnak protezidir.

Doğal takma tırnak takmak istiyorsanız, herhangi bir normal oje kullanabilir ve asetonla çıkarabilirsiniz. Bu seçenek, nude renklerimizi seven müşterilerimizden hoşlananlar veya kalıcı oje kullanmayı tercih etmeyen ve normal oje ile kendi renginde kullanmak isteyenler için idealdir. İkinci sıradafiyatına doğal tırnak protezleri, ardından kalıcı vernikli tırnak protezleri geliyor ve bu seçim için jel protez tırnaklar için 200’den fazla renk seçeneğimizden birini seçebilirsiniz. Jel tırnak takarken kalıcı oje veya jel oje aynı parlaklıkla tırnaklarınızda kalır. Tırnak protezlerinize ekleyeceğiniz özel şekilli tırnak süsleri.

Protez Tırnak Nedir?

Nail Art fiyatları yapacağınız işlemlere göre değişmektedir.Tırnak protezi ile tırnaklarımız uzamaya devam ettiği için 3- haftada bir düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakım ücretleri sıfırdan yapılan takma tırnak veya jel cilaya göre daha ucuzdur, bakım uygulaması bir nevi yenileme işlemidir. Tırnağınız uzadıkça protez ile doğal tırnak arasında boşluk oluşur ve bu boşluklar doldurularak deforme olan tırnak düzeltilir. Protez tırnak çeşitleri Akrilik tırnak Akrilik tırnak, en eski yapay tırnak malzemelerinden biridir.

Uzak Doğu’daki uzmanlar genellikle akrilik toz ve akrilik likitin birleştirilmesiyle yapılan protez çeşidini tercih ediyor, biz biraz rahatsız edici koku içerdiği için çok sevmesek de akrilik tırnaklar salonumuzda yapılıyor. Akrilik malzemenin modernize edilmiş bir versiyonu akıllı akriliktir. Daldırma Çivisi , akrilik malzemenin daha sade bir versiyonudur. Başlıca kullanım alanları, genellikle anlık nail art gibi amatör uygulamalarda tercih edilen akrilik tozu ve tırnak tutkalıdır. Jel tırnakSalonlarımızın en iyileri

Saç Boyandıktan Sonra Ne Zaman Yıkanır?

Saç Boyasına Su Katmak Ne İşe Yarar?

Regl İken Protez Tırnak Yapılır Mı?

Protez Tırnak Üzerine Normal Oje sürülür mü?

Saç Uçları Nasıl Boyanır?

Saç Dipleri Neden Boya Tutmaz?

Açıcıdan Yanan Saça Ne İyi Gelir?